Cephe Giydirme

Güneş Alüminyum Mimari Sistemler Olarak Alanında Uzman Ekibimiz ve Teknolojik Ekipman Altyapımız ile Silikon Cephe Giydirme ve Kompozit Panel Cephe Kaplama Alanında 28 Yıllık Tecrübemiz ile Uşak, Afyon ve Denizli İllerine Hizmet Vermekteyiz.

Kompozit Panel Cephe Giydirme Kaplama Nedir?

Binaların Dış Cephelerinde Kullanılmak Üzere Geliştirilmiş “Yangına Dayanıklı” (Tutuşmaz) Özellikli Alüminyum Kompozit Levha ile Yapılan Cephe Kaplama Çeşididir. Standart Üretim Ölçülerinin Yanı Sıra İsteğe Bağlı Özel Ölçülerde İmalat ve Montajı Yapılabilen Bir Cephe Giydirme Sistemidir.

Duvar Üzerine Isı İzolasyonu Uygulandıktan Sonra Sistemin Kendi Konstrüksiyonu ile Cephenin Kaplanmasıdır. Taşıyıcı Alüminyum Profiller, Özel Alaşımlı Alüminyum Bağlantı Elemanları ile Yapıya Monte Edilmektedir. Bu Sistemde, Kompozit Paneller Yüzeyde Özel Ayarlı Klipslerle Ana Taşıyıcıya Monte Edilmekte, Böylece Hem Yatayda Hem de Dikeyde Kompozit Panelin Genleşmesi Sağlanmakta ve Paneller Üzerinde Isıl Genleşmelerden Dolayı Oluşacak Deformasyonlar Önlenmektedir.

Alüminyum Kompozit Panel Cephe Kaplama

Alüminyum Kompozit Panel, Her İki Yüzeyi (0.5mm) Alüminyum Kaplama Levhasının Arasında (3mm) Poliüretandan Oluşan İç ve Dış Mimaride Estetik Görünüm ve 50'yi Aşkın Renk Seçeneği Sunan, Boyalı Yüzeyi Koruyucu Folyo ile Korunan Bir Cephe Kaplama Malzemesidir.

Kompozit Panel Cephe Giydirme Avantajları

- Deforme Olmaz.
- Su Emmez.
- Donmaz.
- Yanmaz.
- Renk Değiştirmez.
- Kolay Uygulanır.
- Estetiktir.