Sürme Cam Balkon

Güneş Alüminyum Yapı Uşak Bks Cam Balkon Bayii Olarak Sürgülü - Sürme Cam Balkon Sistemlerimiz ile Balkonlarınızı, Kış Bahçelerinizi ve İşletmelerinizi Eşsiz Yaşam Alanlarına Dönüştürüyoruz.

Sürme Cam Balkon Sistemlerimiz Standart 5 Raydan İstenildiği Kadar Ray Yapımına İmkan Verir. Sistem, Panoramik Görüntüyü Engellemeyen 3 Metre Yüksekliğe ve 10 Metre Genişliğe Kadar Uygulama Yapımına İzin Vermektedir. Bu Geniş Kanatlar, Gelişmiş Teker Aksamı Sayesinde Rahatça Açılıp Kapanabilmektedir. Sürgülü Cam Balkon Sistemlerimiz Özel Kanat Tasarımı Sayesinde, Tüm Kanatlar İstenildiği Zaman Birbirinden Ayrılıp, Ayrı Ayrı Konumlandırılabilir. Bu Sayede Hem İçten, Hem Dıştan Tüm Camlar Silinebilmektedir.

Eşikli, Eşiksiz veya Lüx Olarak Tercih Edilebilen Sürme Cam Balkon Sistemlerimiz Esnek Kullanım İmkanı Sağlamaktadır.

Güneş Alüminyum Yapı Uşak Cam Balkon Sistemleri Sektörde ki 28 Yıllık Tecrübesi ve Güveni ile En İyi Kalitede ki Ürünleri Profesyonel İşçiliği ile Siz Değerli Müşterilerine Sunmaktadır.

- Ücretsiz Keşif
- 5 Yıl Garanti
- Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
- %100 Müşteri Memnuniyeti

Eşikli Sürgülü Sistem

Eşikli Sürgülü Sistem Yerden Belli Bir Yüksekliği Olan Küpeşte Üzerlerinde ve Geçişi Olmayan Projelerde Kullanabileceğiniz Bir Sistem Olup Kullanımı Çok Kolaydır. Diğer Cam Balkonlarda Cam Kanatların Ağır ve Cam Olması Sebebiyle Açıp Kapatırken Özellikle Hanımefendiler Bu Durumdan Rahatsız Olmaktadırlar Bu Sebeple Eşikli Sürgülü Sistem Bu Anlamda Kullanıma Daha Uygun Bir Sistemdir.

Eşiksiz Sürgülü Sistem

Eşiksiz Sürgülü Sistem Genellikle Otel, Kafe, Restoran, Bar, Kafeterya, Teras, Bağ Evleri vb. Projelerde Kullanılmaktadır. Uygulanan Projelerde Fazla Yer İşgal Etmeden ve Çok Rahat Kullanım Kolaylığı Vardır. Uzun Yıllar Rahat ve Sorunsuz Kullanabileceğiniz Bir Sistemdir. İşlek Mekanlar ve Girişler İçin En İdeal Çözümdür.

Lüx Sürgülü Sistem

BKS Lüx Sürgülü Sistem Dünyada Muadili Olmayan, Patentli Ürünlerimiz Bünyesine En Son Eklenen Yeni Sistemimizdir. BKS Lüx Sürgülü Sistem Düz, 90 ve 135 Derece Açılı Yapılarda Kullanılır. Genellikle Kafeler de, Restoranlar da ve Özel Müstakil Evlerde Tercih Edilir. Ayrıca İsteğe Bağlı Tasarım, Üretim ve Patenti Bize Ait Olan Cep Telefonunuz ile Kontrol Edilebilen Walking Motor Sayesinde Otomatik Açılıp Kapanabilir.

Neden BKS Cam Balkon Tercih Etmelisiniz?

Cam Balkonlarınıza Kaliteli Aksesuarlar

Bks Lüx Sürgülü Sistemde ve Kullanılan Tüm Yan Ürünlerde En İyi Kalitede ki Hammadde Kullanıldığından Güneş, Yağmur, Soğuk, Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Cam Balkonunuzu Kullanabilirsiniz.

Cam Balkonunuza Uygun Renk Seçenekleri

Press ve Eloksal Renk Seçeneklerimiz Bulunmaktadır. Ayrıca Cam Balkonunuza Özel Olarak Projenize Uygun Olarak İstemiş Olduğunuz Rengi Ral Kataloğundaki Renklerden Üretimini de Sizlere Sunuyoruz.

Cam Balkonlarınıza Farklı Kalınlık ve Renklerde Temperli Renk Seçeneği

Sürme Sistemlerde 6-8-10-20 (4+12+4) mm Kalınlığında ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

Kaliteli, Sağlam ve Yürüyen Tekerler

Cam Balkonlarınız İçin Polyamid Esaslı Plastik Hassas Ayar Yapmaya İmkan Sağlayan Ayarlanabilir Tasarımdır. Bütün Tekerlerimiz CE Standartların da ve Gerekli Yük-Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

Güçlü Ray Sistemleri

BKS Lüx Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), 3'lü ve 5'li Ray Seçeneklerimiz Mevcuttur. Yapılan Yük Taşıma Testleri Sonucunda Her Bir Paneldeki Çift Teker Sayesinde Ray Üzerinde Dengeli Gidecek Şekilde Dizayn Edilmiş Ve Üretilmiştir.

Çoklu Kıl Fitilin Önemi

BKS Lüx Sürgülü Sistemde Kullanılan Kasa Profili 5'li Sistemde 14 Fitil Kanalı 3'lü Sistemde 8 Kıl Fitil Kanalı Ek Olarak Her Bazada 2'şer Adet Kıl Fitil Bulunmaktadır. Bu Sistem Sayesinde Üstün Yalıtım İmkanından İsteğe Bağlı Faydalanabilirsiniz.

Kenetlenebilir Tasarımlı Mıknatıslı Fitil

BKS Lüx Sürgülü Sistemde Kullanılan Geniş Yapısı ve Kenetlenebilir Özellikli Mıknatıslı Fitil Sayesinde Su, Toz ve Hava Geçirgenliğini Minumum Seviyelere İndirerek Size Üstün Yalıtım Özellikleri Sunar.