Isıcamlı Cam Balkon

Cam Balkon Sistemlerinde Ulaşılmış En Üst Düzey Cam Balkon Yalıtımıyla, En Çok Tercih Edilen Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi Bks Ics Isıcamlı Cam Balkon Kalitesini ve Konforunu Her Mevsim Yaşayın.

Isıcamlı Cam Balkon Bks Ics Katlanır Sistemde Kullanılan Isıcam Özelliğine Bağlı Olarak, Normal Cama Göre 5 Kata Varan Daha Fazla Yalıtım Sağlayabilmektedir. ICS Isıcamlı Cam Balkon Sistemi Diğer Cam Balkonlara Göre Daha Fazla Isı Yalıtımı Sağlamaktadır.

Mekanlarınızdaki Balkonlarınızı Yaşam Alanına Yani Odaya Çevirebileceğiniz Aynı Zamanda Yaz Günleri Balkonunuzu Açık Olarak Kullanabileceğiniz Bir Sistemdir.

- Ücretsiz Keşif
- 5 Yıl Garanti
- Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
- %100 Müşteri Memnuniyeti

Neden BKS Isı Camlı Cam Balkon Tercih Etmelisiniz?

Cam Balkonlarınıza Kaliteli Aksesuarlar

Bks ICS Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerimizde ve Kullanılan Tüm Yan Ürünlerde En İyi Kalitede ki Hammadde Kullanıldığından Güneş, Yağmur, Soğuk, Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Cam Balkonunuzu Kullanabilirsiniz.

Cam Balkonunuza Uygun Renk Seçenekleri

Bronz, Eloksal, Beyaz, Ahşap renk seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Cam Balkonunuza özel olarak mekanınıza ve projelerinize uygun olarak istemiş olduğunuz rengi ral kataloğundaki renklerden özel üretimini de sizlere sunuyoruz.

Cam Balkonlarınıza Farklı Kalınlık ve Renklerde Temperli Renk Seçeneği

ICS Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerde 30 mm Kalınlığında ve Farklı Renklerde Cam Seçebilirsiniz.

Kaliteli, Sağlam ve Rahat Yürüyen Tekerler

Cam Balkonlarınız İçin Paslanmaz, Alüminyum, Zamak ve Plastik Ayaklı Gibi Farklı Seçeneklerde Tekerlerimiz Bulunmaktadır. Üretmiş Olduğumuz Bütün Tekerlerimiz CE Standartların da ve Gerekli Yük-Güç Testleri Yapıldıktan Sonra Üretilmektedir.

Güçlü Ray Sistemleri

ICS Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri İstenildiğinde Üstten Taşımalı, İstenildiğinde Alttan Taşımalı Olarak Monte Edilme İmkanına Sahiptir. İtina ile Her Bir kanatta 8 Rulman Vardır. Sistem Monte Edilirse; Üstteki 4 Rulman Taşıyıcı Görevi Yapar, Alttaki 4 Rulman Kılavuzlama Yapar. Sistem Alttan Monte Edilirse, Alttaki 4 Rulman Taşıyıcı Görev Yapar, Üstteki 4 Rulman Kılavuzlama Yapar.

Cam Balkon Sistemlerinde Stor Perde Uygulamaları

Cam Balkon Sistemlerinde Stor Perde Uygulamasını Kolaylaştırmak Üzere İki Farklı Ayar Profili Seçeneği Bulunmaktadır.