Giyotin Cam Balkon

Uşak Güneş Alüminyum Giyotin Cam Balkon Sistemlerinin Normal Cam Balkondan Farklı Olarak Tam Otomatik, Uzaktan Kumandalı ve Silinebilir Cam Sistemi Olmasıdır.

Cam Paneller, Uzaktan Kumanda ile Açılır ya da Kapanır. Sistem Açıldığında Balkonda Yer Kaplamaz. Aynı Zamanda Balkon Korkuluğudur.

Uşak'ta Giyotin Cam Balkon Yaptırmadan Önce Bize Ulaşın Referanslarımızı Gösterelim Evinize veya İş Yerinize Özel Ölçülerde Fiyat Teklifinizi Oluşturalım. BKS Giyotin Cam Balkon Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Keşif İçin Hemen Bize Ulaşın.

BKS Silinebilir Giyotin Cam Sistemi, 3 Panelli Uzaktan Kumanda ile Dikey Olarak Aşağı ve Yukarı Açılabilen Sistemimizdir. Kafelerde, Restoranlarda Ve Özel Müstakil Evlerde Tercih Edilir. Çift Cam (4+12+4) Ve Tek Cam İhtiyacınıza Uygun İki Ayrı Seçeneğimiz Mevcuttur. Panel Set Aksesuarları Sayesinde Kurulumu Kolaydır.

- Ücretsiz Keşif
- 5 Yıl Garanti
- Kredi Kartına 12 Taksit İmkanı
- %100 Müşteri Memnuniyeti

BKS Klasik Giyotin Sistemi (8-20 MM)
Yapı teknolojilerinin her alanında olduğu gibi cam balkon uygulamaları da kendisini geliştiriyor ve artık çok daha modern uygulamalara rastlıyoruz. Giyotin cam balkon vermiş olduğumuz örneğe birebir uyuyor ve bu sistemi firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Üstelik firmamıza özel lisanslı cam balkon uygulamasını talep etmeniz durumunda oldukça hızlı bir zaman dilimi içerisinde montajı gerçekleştiriyoruz ve balkonunuza yepyeni bir görünüm kazandırıyoruz.

BKS Silinebilir Giyotin Sistemi (8-20 MM)
Yeni versiyon Cam Balkon seçenekleri arasında kısa zamanda popüler olan silinebilir giyotin balkonlara getirdiği estetik farkı ile gayet şık bir çözüm sunuyor. Dolayısıyla eğer yukarıdan aşağı açılıp kapanabilen, üstelik uzaktan kumanda edilebilen bu modern uygulamayı edinmek oldukça isabetli bir karar diyebiliriz. Elbette profesyonel cam balkon sistemleri satışı gerçekleştiren firmamızdan bu değerli uygulamayı sizlerde talep edebilir ve en makul piyasa koşullarında ürünümüze sahip olabilirsiniz.

BKS IOT Silinebilir Giyotin Sistemi (6-8-10-20 MM)
3 panelli uzaktan kumanda ile dikey olarak aşağı, yukarı açılabilen en önemlisi de vasistas özelliği sayesinde kolaylıkla temizlenebilir sistemimizdir. Kafelerde, restoranlarda, teraslarda ve özel müstakil ev, villa ve yapılarda tercih edilir. İhtiyacınıza uygun 6,8,10 mm cam ve 20 (4+12+4) mm ısıcam seçeneklerimiz mevcuttur. Panel set aksesuarları sayesinde kurulumu kolaydır.

Neden BKS Isı Camlı Cam Balkon Tercih Etmelisiniz?

Cam Balkonlarınıza Kaliteli Aksesuarlar

Bks Giyotin Cam Balkon Sistemlerimizde ve Kullanılan Tüm Yan Ürünlerde En İyi Kalitede ki Hammadde Kullanıldığından Güneş, Yağmur, Soğuk, Kar Gibi Dış Hava Koşullarından Etkilenmeden Uzun Yıllar Cam Balkonunuzu Kullanabilirsiniz.

Aç Kapa Uzaktan Kumanda

Uzaktan Kumandalı Sistem Sayesinde Kablo Hattı Çekilmeden, Sadece Uzaktan Kumanda ile Açılıp Kapatılır.

Farklı Kalınlık ve Renklerde Temperli Cam Seçeneği

BKS Giyotin Sistemde 8 ve 20 mm kalınlığındaki cama göre 2 çeşit sistemimiz mevcuttur. BKS IOT Giyotin Sistem 6-8-10 ve 20 (4+12+4) mm cam seçenekleri mevcuttur.

Kaliteli ve Sağlam Kasnak Mekanizması

Özel kayışlı kasnak sistemi sayesinde kayışın kasnaktan çıkması engellenir. Güçlü motor sayesinde cam paneller sağlam ve sarsıntısız hareket ederler.

Açılabilir Ana Kapak Profili

Bks Giyotin Sistemde kullanılan ana kapak profil sayesinde sistemin bakımları yerinde yapılır. Sistemi yerinden çıkarmadan toz, toprak vb. etkenler olmadan bakım imkanı sağlar.

Kurulumu Kolaydır

Bks Giyotin Sistemde kullanılan ara destek aksesuarı sayesinde 2 parçalı yan destekler kolay kurulum imkanı sağlar.

Ultra Yalıtım Sağlar

Bks Giyotin Sisteminin yan kasalarında bulunan kıl fitil kanalları sayesinde, ürün yelpazemizdeki çeşitli kıl fitilleri kullanarak, ultra yalıtım sağlarsınız. Bunun yanı sıra resimde gösterilen birbirini tam kapatan kenet tasarımı sayesinde su, hava, toz, ses gibi dış etkenlerden maksimum koruma sağlar.

Zincir ve Kayış Seçeneği

Bks Giyotin Taşıyıcı Sisteminde kullanılan zincir ile yüksek taşıma sağlanırken, yeni kayışlı sistem ile hem yüksek taşıma kapasitesi hem de sessizlik bir arada sunulmuştur.

BKS Smart ile Tüm Sistemlerin Kontrolü Cebinizde

Tüm Otomasyon Sistemlerini Kolayca Uzaktan Kontrol Edin.

Kolay Silinebilir

Bks IOT silinebilir giyotin sisteminde camların rahatlıkla silinebilmesi için özel olarak tasarlanmış paslanmaz açılır kanatlar ile kolay temizlik imkanı.